Brembo – Mechanik Utrzymania Ruchu

11 października 2024, 14:40

Jeśli jako dziecko marzyłeś o super samochodach z pewnością każdy z nich wyposażony był w system hamulcowy Brembo!

Teraz możesz stać się częścią naszej firmy, niekwestionowanej legendy motoryzacji. Działamy w branży automotive od ponad 60 lat zajmując pozycję światowego lidera, który wyznacza kierunek rozwoju technologii bezpiecznego hamowania.

Zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

Mechanik UR
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Twoje zadania:

  • Wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne
  • Realizujesz okresowe przeglądy
  • Serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne
  • Współpracujesz z doświadczonymi mechanikami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • Planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz
  • Jesteś jednym z kilku specjalistów mechaników w ramach brygady

Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz na stanowisku:

  • Wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik/elektryk
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem
  • Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

Docenimy także:

  • Zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki
  • Uprawnienia SEP, spawalnicze lub gotowość do nauki
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub gotowość do nauki

Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie… Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • Pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • Premie miesięczne
  • Coroczny system podwyżek
  • Premie roczne
  • System nagród KAIZEN
  • Praca z trenerem, dostosowana do doświadczenia- przygotowanie do odpowiedniego stanowiska pracy

Stabilne zatrudnienie:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego
  • Program wdrożeniowy realizowany przez Trenera Wewnętrznego
  • Możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Długodystansowy pracodawca
  • Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Katowice, Tychy, Sosnowiec, Olkusz, Sławniów, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • Karty OK system dla pracownika oraz członków rodziny
  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • Sekcje sportowe
  • Bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą

Link do aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b04c8014b3f34435998eab07a52bfe97